Chwilówki online Darmowe Pożyczki Pożyczki online

Pożyczka 100 zł

pożyczka 100 zł

Czy istnieje możliwość pożyczenia kwoty 100 zł? Czy jakakolwiek firma oferuje możliwość pożyczenia tak małej kwoty? Swego czasu sprawdzaliśmy nieco większe kwoty jak choćby pożyczki na 300 zł czy możliwość uzyskania szybkiej pożyczki 500 zł. Postanowiliśmy sprawdzić czy jakaś sprawdzona firma pożyczy nam 100 zł i przejrzeliśmy oferty firm specjalizujących się w udzielaniu popularnych chwilówek.

W jakich firmach mała pożyczka 100 zł?

MAŁA POŻYCZKA

Zaczęliśmy nasze poszukiwania od Mała Pożyczka, ponieważ gdzie jak nie u nich znaleźć taką „mini pożyczkę”. No i nie pomyliliśmy się ponieważ w Mała Pożyczka istnieje możliwość pożyczenia kwoty 100 zł na okres od 5 do 30 dni. Ile będziemy musieli zapłacić za taką małą pożyczkę? Jeżeli po raz pierwszy korzystamy z usług firmy, która została dla nas dopasowana to pierwsza chwilówka udzielana jest za 0 zł.

NETCREDIT

W Netcredit choć 100 zł nie pożyczają, można pożyczyć nie wiele większą kwotę 150 zł. Tutaj dosyć dobrze na tym wyjdziemy ponieważ jeśli jesteśmy ich nowym klientem pierwszą pożyczkę do 600 zł otrzymujemy bez opłat a więc pożyczając 150 zł tyle samo będziemy musieli spłacić. Okres spłaty pożyczki wynosi do 30 zł, istnieje jednak możliwość przedłużenia spłaty pożyczki nawet o kolejne 30 dni jednak za dodatkową opłatą.

VIA SMS

Firma Via SMS jest już firmą dosyć popularną na naszym rynku, u nich również mamy możliwość pożyczenia 100 zł i jako nowi klienci bez dodatkowych opłata czyli pożyczamy 100 zł i oddajemy 100 zł. Pożyczki udzielane na okres do 30 dni. Tutaj szanse otrzymania pożyczki mają osoby już od 18 lat.

EKSPRES KASA

Kolejną z firm w której dostępna jest pożyczka 100 zł to Ekspres Kasa. Pożyczamy 100 zł, ile musimy oddać po 15 dniach? Kwota do spłaty wyniesie nas 125 zł. Firma oferuje również pożyczki na 30 lub 60 dni, jednak nie dotyczy to pożyczek 100 zł.

VIVUS

Firma mocno ostatnio reklamowana w prasie i telewizji, mają aktualnie promocje dla nowych klientów i do 1000 zł możemy pożyczyć bez dodatkowych opłat. Dotyczy to również pożyczki 100 zł – pożyczamy 100 zł i oddajemy 100 zł. W przypadku jeśli będziemy chcieli przedłużyć termin spłaty z 30 dni o dodatkowe dni będziemy musieli się liczyć z dodatkowymi opłatami.

Dosyć dużym atutem wymienionych firm jest fakt iż pożyczki możemy uzyskać bez wychodzenia z domu. Nawet umowa dostarczana jest nam do domu za pośrednictwem najczęściej kuriera lub elektronicznie. Kolejny plus to w większości ekspresowe działanie takich firm, pożyczkę najczęściej otrzymujemy tego samego dnia a w niektórych przypadkach nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od uzyskania potwierdzenia. Firma Vivus zapewnia wykonanie ekspresowego przelewu który mamy u siebie w ciągu 15 minut od rozpatrzenia naszego wniosku.

Informacja: Artykuł archiwalny, warunki udzielenia pożyczek mogły ulec zmianie

3 Responses

  1. Ktoś sięga wogóle po takie małe pożyczki jak 100 zł? Większość firm które udzielają chwilówki powinny nam udzielić takiej pożyczki a do tego za darmo, jeśli akurat nie korzystaliśmy z usług konkretnej firmy.

  2. Ja pożyczyłem z 5 lat temu w Vivus 1200 zł i po miesiącu oddałem tyle samo. . Wczoraj pożyczyłem w finbo 300 zł na 30 dni za darmo, można tam pożyczyć do 3000 za darmo na miesiąc, są też w innych bankach oferty chwilowek przez net nawet do 5000 zł na 3 miesiące za darmo, można też debet na karcie, czy koncie wziąć na te 100 zł, czy pożyczyć w spolecznosciowych pożyczkach, pod zastaw czy od znajomych. ..

  3. Ja pożyczyłem z 5 lat temu w Vivus 1200 zł i po miesiącu oddałem tyle samo. . Wczoraj pożyczyłem w finbo 300 zł na 30 dni za darmo, można tam pożyczyć do 3000 za darmo na miesiąc, są też w innych bankach oferty chwilowek przez net nawet do 5000 zł na 3 miesiące za darmo, można też debet na karcie, czy koncie wziąć na te 100 zł, czy pożyczyć w spolecznosciowych pożyczkach, pod zastaw czy od znajomych. ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *