• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz test: Pożyczka w 15 minut - czy możliwe?

Nie tylko Vivus udzieli pożyczki 15 minut. Jednak trzeba pamiętać, żeby wniosek składać w godzinach pracy firmy pożyczkowej. Innymi słowy w ciągu dnia roboczego do 18-20 da się to załatwić, ale np. w niedzielę już nie.

Odpowiedz

ja wziąłem pożyczkę w providencie, bo wiedziałem ze jak w ciągu tygodnia oddam to nie bede placil odestek i tak bylo

Odpowiedz

Z tymi pożyczkami 15 minut jest przeważnie tak, że wszystko trwa co najmniej 30 minut lub dłużej ale niekoniecznie z winy firmy pożyczkowej, a raczej z zamułki pożyczkobiorcy, który tak wolno działa , że cały proces się wydłuża.
Portal rozsądnego pożyczkobiorcy - Moniak.info

Odpowiedz

Zgadzam się z przedmówczynią Uśmiech Sama procedura udzielania pożyczek naprawdę nie trwa długo i jeśli szybko uzupełnimy wniosek to potwierdzenie otrzymujemy faktycznie w te 15 minut. Ale właśnie myląca jest nazwa chwilówki w 15 minut bo pieniądze nie będą u nas w kwadrans a jedynie potwierdzenie. No chyba, że znacie taki parabank to poproszę o namiary Uśmiech ja ze swojej strony mogę śmiało polecić stronę multimoneta.pl znajdziecie tu dużo ciekawych informacji, które na pewno pomogą Wam w podjęciu decyzji Oczko

Odpowiedz

Vivus Finance z rok temu prosił wydawców ich reklam, żeby nie opisywali tej chwilówki jako dostępnej w 15 minut. Ja nie brałem Vivus chwilówki ale w Net Credit owszem, i od złożenia wniosku do zainkasowania pieniędzy minęło jakoś chyba grubo ponad dwie godziny.

Z Soho Credit ktoś miał podobnie: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/11/2...l-godziny/

Odpowiedz

Wszystko się uda, jeżeli uważnie i poprawnie złożyć wniosek, brałem pożyczkę na szybkagotowka.pl, ale przez to że nieprawidłowo wpisałem dane, dostałem odmowę. Po poprawieniu wszystko było załatwione bardzo szybko=) pogodnefinanse.pl/jak-najszybciej-wziac-pozyczke-praktyczne-porady-2/ - tu znalazłem parę porad dla tych kto robi to pierwszy raz...

Odpowiedz

Chyba sobie żartujecie? W 15 min? Jeżeli ktoś tak łatwo daje pożyczkę, to musi mieć ogromne marże, odsetki i kary. Lepiej iść do banku i wsiąść kredyt niż taką pożyczkę.
Pracuje żeby nie brać kredytów - fotograf ślubny Tychy

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat