Inwestycje biznesowe Konta firmowe Kredyty dla firm Linie Kredytowe

Limit 10 000 zł w koncie – dla firm na start

mBank posiada jeden z ciekawszych produktów skierowanych dla nowych firm, szczególnie tych osób które nie zdążyły jeszcze założyć konta firmowego. Jednak nawet jeśli to zrobiły to nic nie stoi na przeszkodzie by założyć sobie dodatkowe konto firmowe ponieważ to w mBanku jest całkowicie bezpłatne. Mowa oczywiście o koncie dla firm mBiznes z dostępnym limitem kredytowym 10 000 zł.

Kredyt na start w wysokości 10 000 zł to jeden z głównych ale nie jedyny atut konta firmowego w mBanku. Limit ten jest dostępny zarówno dla osób które dopiero co otworzyły działalność gospodarczą jak również firm które istnieją na rynku już od kilku miesięcy czy nawet od kilku lat. Możemy się o niego starać zaraz po tym jak przejdziemy procedurę założenia konta czyli podpisanie umowy o założenie konta a następnie aktywacja konta mBiznes. To czy uda nam się uzyskać najwyższą kwotę limitu czy mniejszą uzależnione jest od kilku czynników. Głównie historii kredytowej BIK osoby starającej się o limit w koncie.

Jak wspomnieliśmy na początku limit 10 000 zł w koncie to nie jedyny atut konta ponieważ nie zapłacimy zarówno za otwarcie konta mBiznes jak też jego prowadzenie. Możemy więc otworzyć konto i z niego nie korzystać i nie poniesiemy z tego tytułu żadnych opłat. Przy aktywnym korzystaniu z konta opłata miesięczna również pozostaje bez zmian i wynosi 0 zł. Jeśli będziemy chcieli z konta opłacać składki ZUS czy płacić podatek do Urzędu Skarbowego to takie przelewy również będziemy mieli bezpłatnie. Za inne przelewy do innych banków zapłacimy tylko 1 zł.

Jeszcze jedną ciekawą opcją o której warto wspomnieć jest bezpłatne korzystanie z karty debetowej do konta przez pierwsze 6 miesięcy od otwarcia konta.

Kto może skorzystać z oferty konta mBiznes i limitu w koncie 10 000 zł? Mogą to być osoby prowadzące jednoosobową działalność, osoby prowadzące spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki z o.o oraz fundacje i stowarzyszenia.

4 Responses

  1. Nie wiem jak z tym limitem w koncie bo choć mam konto mBiznes to nie korzystałem ale samo konto jest jak najbardziej warte polecenia. Czy korzystamy czy z niego nie korzystamy to nie płacimy żadnych opłat miesięcznych jak w innych bankach. Poza tym mBank ma sporo fajnych dodatków jak choćby program rabatowy jeśli weźmiemy kartę do konta.

  2. Ja mogę polecić takie rozwiązanie, tym bardziej jeśli otrzymamy dogodne warunki finansowania. Wiem jednak że jeśli wybierzemy jeden bank na założenie konta osobistego i firmowego, a przy tym będą tam się pojawiać stałe miesięczne wpływy to bank powinien zaproponować nam korzystne warunki. Tym bardziej jeśli mówimy o limicie w koncie.

  3. Użyteczna opcja – nie powiem. Jak ktoś ma swoją firmę to bardzo pomaga w prowadzeniu działalności. Niektóre banki dają jeszcze większe limity w koncie. Ogólnie zależy to od wysokości dochodu jaki wpływa na konto firmowe. Można też założyć sobie taki limit na koncie osobistym – żaden problem.

  4. Witam, z tym limitem na koncie dla nowych firm to jest farmazon mbanku, zwykle naciąganie ponieważ pani z infolini mówi ze nie spełnia się zdolności kredytowej, a jak k…a nowo otwarta firma ( od pierwszego dnia działalności ) ma mieć zdolność . Zwykle naciągactwo tego tak „wspanialego” banku dramat jakiś poprószy. W tym tygodniu przechodzę do innego banku ktory traktuje fair swoich klientów ( a to tylko reklamowy bajer M ki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *