• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na kawalerkę warto?

Cześć! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem kawalerki po mniejszych miastach. Głównie na wynajem. Pytanie jest teraz jedno. 

Czy opłaca się za coś takiego brać? Ma to w ogóle sens? Czy lepiej, żebym trochę poczekał i potem spróbował kupić coś większego.

No i jak z zużyciem mniejszych powierzchni. Albo mi się wydaje, albo są one coraz mniej popularne? Prawda to?

Odpowiedz

(05-19-2017, 12:30 PM)91wygramto napisał(a): Cześć! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem kawalerki po mniejszych miastach. Głównie na wynajem. Pytanie jest teraz jedno. 

Czy opłaca się za coś takiego brać? Ma to w ogóle sens? Czy lepiej, żebym trochę poczekał i potem spróbował kupić coś większego.

No i jak z zużyciem mniejszych powierzchni. Albo mi się wydaje, albo są one coraz mniej popularne? Prawda to?

Pewnie, że warto! inwestycje w nieruchomości zawsze są opłacalne. Kawalerki nadal są popularne, single też chcą gdzieś mieszkać ;D

Odpowiedz

Według mnie czemu nie, polecam ofertę AASA - rewelacyjna firma pozabankowa - super opcje kredytowe bez ukrytych kosztów i niezłe elastyczne opcje spały kredytu. Dodatkowo super oferta pożyczka na start firmy z której skorzystałem, jestem mega zadowolony że na nich trafiłem !

Odpowiedz

Jestem w podobnej sytuacji razem ze swoja dziewczyna. Podjelismy wspolnie decyzje o zakupie jakiegos mieszkania, niestety nie posiadamy pelnej kwoty aby sfinalizowac transakcje. Powoli zaczynamy sie rozgladac po roznego rodzaju ofertach - glownie bankow. Odnosze takie wrazenie, ze bez pomocy osoby z specjalistyczna wiedza raczej nic z tego nie bedzie. Ofert na rynku jest dosyc duzo i trudno jest nam je przefiltrowac w kontekscie najwiekszej atrakcyjnosci. Dobre opinie slyszelismy o tym banku eliteprivatebanking.pl. Od banku oczekujemy rzetelnosci i indywidualnego podejscia do klienta. Orientujecie sie moze cos wiecej na temat tego odzialu Deutsche Bank? Z gory dziekujemy za opinie.

Odpowiedz

Wiadomo, jeśli zrobisz to z głową - będzie się opłacało, a może nawet się zwróci. Tylko żeby nie było tak, że zostaniesz z tym sam i później będziesz musiał wszystko spłacać do końca życia, bo przecież nie o to chodzi. Pamiętam, że czytałem kiedyś tutaj, że warto inwestować w nieruchomości, ale nie pochopnie tylko z pomysłem i jakimś planem.

Odpowiedz

Wolałabym inwestować w mieszkania nieco większe - najlepiej 2 pokoje - różnica w cenie niewielka, a szybciej się wynajmują.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat