Kredyty bankowe Kredyty internetowe Pożyczki online

Kredyt internetowy – u kogo kredyt online?

Kredyt internetowy

Uzyskanie kredytu całkowicie przez internet nadal nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać, oglądając reklamy telewizyjne czy patrząc na reklamy umieszczone w internecie. Czy uzyskanie kredytu internetowego całkowicie online nadal jest takie trudne jak przed laty? W których bankach mamy szansę na taki kredyt? To dzisiaj sprawdzimy i przedstawimy Wam jak to jest faktycznie.

A należałoby zacząć od tego że kredyt internetowy szczególnie łatwy do uzyskania może być dla osób które w danym banku brały już kredyt lub jest to stały klient banku.

Przykładowo – mieliśmy kiedyś kredyt w mBanku który spłacaliśmy terminowo, mamy tam również konto na które otrzymujemy wynagrodzenie. Czy jeśli więc złożymy wniosek o kredyt online to mamy szansę go uzyskać w ciągu najbliższych godzin czy nawet minut? Jak najbardziej, ponieważ dla banku jesteśmy zaufaną i sprawdzoną osobą wobec której bank nie będzie miał żadnych przeciwwskazań aby takiego kredytu udzielić.

Inna sytuacja – posiadamy kartę kredytową i limit w koncie w jednym z banków. Z obu usług korzystamy na bieżąco, nie mamy żadnych opóźnień w spłacie a do tego konto co jest co miesiąc zasilane miesięcznymi wpływami. Czy w takim banku jest szansa że kredyt uda się uzyskać całkowicie internetowo? Jak najbardziej, pod warunkiem jednak że dany bank udziela kredytów całkowicie online.

Uzyskanie kredytu drogą internetową zależne jest jeszcze od jednego ważnego czynnika a mianowicie od kwoty kredytu o który składamy wniosek. Kredyt udzielane całkowicie online mogą dotyczyć wyłącznie mniejszych kwot i tak dla przykładu w niektórych bankach uzyskamy w ten sposób nie więcej jak 10 tyś złotych a w innych nawet do 20 tysięcy złotych. Na większe kwoty udzielane internetowe niż te podane już raczej nie mamy co liczyć – to póki co prawdziwe maksimum.

No dobra a gdzie uzyskamy kredyt online tak 100-procentowo? W pierwszej kolejności przychodzi nam do głowy mBank ponieważ jest to pierwszy bank który zaczął uruchamianie kredytów w ten sposób. Ostatnio bardzo modne stało się tworzenie oddzielnych marek przez znane banki których zadaniem jest udzielanie kredytów w pełni internetowych. I tak mamy przykładowo serwis iGotówka za którym stoi bank BNP Paribas, dalej iKredyt za który odpowiedzialny jest Getin Bank. Jest też jeszcze T-Mobile usługi bankowe który narodził się na zgliszczach Alior Sync a stoi za nim nie kto inny jak Alior Bank. Choć składając wniosek w tym ostatnim na pewno nie bez znaczenia będzie fakt iż jesteśmy klientem telefonii komórkowej T-Mobile.

Kredyt internetowy jest w dzisiejszych czasach jak najbardziej do ogarnięcia – nie wszystkie banki go jednak oferują. Póki co większość ofert dostępna jest nadal w tradycyjny sposób a więc trzeba odwiedzić przynajmniej z 2 razy placówkę bankową z kompletem dokumentów. A potem jeszcze poczekać z 2 dni na decyzję o jego przyznaniu.

Przykładowe wnioski o kredyt internetowy online

mBank – kredyt internetowy
T-Mobile Usługi Bankowe – kredyt
iKredyt – kredyt online
iGotówka – kredyt

Przykładowe wnioski o pożyczki internetowe online

Zaplo – pożyczka internetowa
Wonga – pożyczka online
Ferratum – pożyczka online

14 Responses

  1. Duża przyznawalność kredytu gotówkowego przez internet jest w mBank.

  2. Również polecam Mbank, bardzo szybko i praktycznie bezproblemowo dostałem 6000 złotych, bez większych formalności, zwykły mail, potem telefon z Banku i złożenie wniosku, szybko poszło.

  3. Właśnie przymierzam się do zaciągnięcia kredytu na ok 8 tys właśnie w MBanku. Czy ktoś miał podobną sytuację, składając wniosek o przyznanie takiej kwoty? Ile czeka się na decyzję?

  4. A ja nie polecam, nie dość, że formularze pochłaniają czas, to nie wiedzieć czemu wniosku nie mogłam przesłać. Fakt to było dwa lata temu, kiedy jeszcze miałam u nich konto.

  5. Osobiście korzystałem z oferty ING. Szybko i bez problemów przyznano mi pożyczkę na 5000 złotych.

  6. Jeśli interesują was dobrej jakości kredyty internetowe na przykład Pożyczka na 8000 złotych? To oferta kredytowa firmy ASSA POLSKA pożyczek pozabankowych jest według mnie najlepsza w dzisiejszych czasach. Szybkie chwilówki ? Widzieliście to oprocentowanie ! Mówię stanowczo NIE ! Tylko pożyczki pozabankowe są najlepszą opcją. Brałam ich już wiele i np. firma Aasa udziela ekspresowy kredyt przez internet który warto rozważyć, decyzja od 15 min do 24h ! Zero ukrytych kosztów, możliwość wydłużenia spłaty do 5 tygodni, firma rewelacyjna ! Wyjazd w Polskie góry to jedna z najlepszych chwil w moim życiu, które otrzymałam dzięki tej firmie !

  7. Na mniejsze kwoty jest łatwiej o pożyczkę online. Ja brałem w feniko – wszystko przez internet, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności i bez problemu

  8. dostać to jedno a spłacić to drugie . O tym nikt nie pisze, fajnie podbita reklama Mbanku 🙂

  9. Nie tylko mBank ma dobrą ofertę, ale ja słyszałem wiele pozytywnych opinii w temacie Millenium. Szybkie rozpatrzenie wniosku i możliwość pożyczki przez internet.

  10. Nową ciekawą ofertę kredytu internetowego posiada Inbank. U nich wszystkie formalności idą przez internet, ponieważ są nastawieni na rynek online. W ten sposób uzyskamy więc u nich zarówno kredyt gotówkowy, jak również samochodowy. Wysoka kwota kredytów ponieważ nawet do 50 000 zł.

  11. Planuje otworzyć swój sklep z odzieżą dla sportowców i właśnie jestem na etapie wyboru najbardziej korzystnego kredytu. Przyznam, że nie zastanawiałem się nad kredytem internetowym, aczkolwiek nie ukrywam, że było by to dla mnie znacznie wygodniejsze rozwiązanie! Chyba spróbuję, biorąc pod uwagę, że nie potrzebuję bardzo dużej kwoty. Pozdrawiam serdecznie!

  12. Wg mnie najwygodniej wziąć kredyt we własnym banku. Mam porównanie – w moim banku minimum formalności, w innym – musiałam się nieźle nagimnastykować, żeby kredyt dostać.

  13. Proponowałbym sprawdzenie oferty Inbanku bo to nowość na naszym rynku a bank nie posiada stacjonarnych placówek więc uzyskanie kredytu możliwe jest tylko online. W przeciwieństwie do pozostałych bankowych ofert, Inbank może zaproponować więcej niż 10 000 zł, ponieważ u nich maksymalna kwota kredytu gotówkowego to aż 50 000 zł. Oczywiście do zaciągnięcia takiego kredytu potrzebna jest odpowiednia zdolność kredytowa a również historia kredytowa. Jeśli ktoś jednak szuka małego kredytu z szybkimi formalnościami to mogę polecić pozabankową Wongę, ponieważ koszty pożyczek u nich w ostatnim czasie zmalały i zrównały się już do tych które znane są nam w bankach.

  14. Jeżeli zastanawiasz się nad pożyczką to oferta Ratalska jest idealna dla Ciebie. Przeznaczona wyłącznie dla kobiet pożyczka jest szybka i łatwa w wykonaniu ponieważ wystarczy wypełnić 3 proste kroki i wystarczy cieszyć się dodatkową gotówką. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *