• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto bankowe dla nowej firmy

A nie lepiej skorzystać z usług ING?

Odpowiedz

MBank to moim zdaniem najgorsza opcja, ja jestem zadowolona z Millenium i Agricole. Pozdrawiam

Odpowiedz

mBank zgarnia nagrody za klientów biznesowych, więc może warto się nimi zainteresować?

schody i drewno: usługi CNC

Odpowiedz

Jeżeli chodzi o firmowe to polecam to co sama mam czyli Idea Bank. Z kont dla spółek w porządku jest Idealna Firma, ale zerknij sobie, bo może wpadnie Ci w oko jakieś inne konto Sprawdzałem Ranking Kont Firmowych Poczytaj i sam zadecyduj które Tobie odpowiada najbardziej .

Odpowiedz

Ja akurat mam u nich konto Firma To Ja i jestem zadowolona. Pomijając brak kosztów prowadzenia, wybierając konto w tym banku zyskujesz darmowy dostęp do wielu innowacji jak mobilne wpłatomaty, idea huby w dużych miastach, a ostatnio nawet w pociągach, czy ciekawe szkolenia biznesowe. Moim zdaniem warto.

Odpowiedz

konto jest dobre sprawdzone Uśmiech

Odpowiedz

Witam, może trochę nie w temacie, czy ktoś wie że w 2018 w życie wchodzi nowa dyrektywa PSD2? Czy banki są gotowe na takie zmiany?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat