Konta bankowe Kredyty internetowe Parabanki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Gdzie pożyczyć 2500 zł kredytu?

pożyczka 2500 zł

Pożyczenie takiej kwoty w zasadzie nie powinno być dla nas problemem, chyba że wcześniej mieliśmy już problem ze spłatą innego kredytu i informacja o tym fakcie została odnotowana w popularnym wśród kredytobiorców BIK czyli Biurze Informacji Kredytowej.

Postaramy się jednak spawdzić gdzie możemy pożyczyć kredyt na 2500 zł zarówno w banku jak i bez udziału banku.

Kredyt gotówkowy 2500 zł w banku

Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie by zaciągnąć kredyt gotówkowy w banku zanim zdecydujemy się na konkretny bank, warto przedtem sprawdzić kilka opcji kredytowych wykorzystując tego celu porównywarkę kredytową dzięki której będziemy mogli sprawdzić w jakim banku zapłacimy najmniejszą rate, najniższe oprocentowanie i prowizje – w skrócie w jakim banku otrzymamy najkorzystniejszą ofertę na kredyt 2500 zł.

Wykorzystując do tego celu naszą porównywarkę kredytów gotówkowych najlepsze oferty dla kredytu 2500 zł z okresem spłaty 12 miesiecy otrzymaliśmy w:
Getin Bank – rata miesięczna kredytu 215.75 zł
Alior Bank – rata miesięczna kredytu 220.33 zł
Bank Zachodni WBK – rata miesięczna kredytu 221.61 zł
(kalkulacja wykonana na dzień 2012.12.05)

Zaciągając kredyt gotówkowy w niektórych bankach wszystkie formalności możemy załatwić przez internet jak choćby w mBank czy Alior Sync. Umowa o kredyt podpisywana jest elektronicznie bądź też dowozi nam ją kurier. Dokumenty które są potrzebne przy zaciąganiu kredytu to najczęściej dowód osobisty, zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach z zakładu pracy.

Pożyczka 2500 zł w firmach pozabankowych

Teraz coś dla osób które mają problem z uzyskaniem kredytu standardową drogą czyli w banku. Takie osoby na pewno zainteresują co raz popularniejsze pożyczki pozabankowe oferowane w dwóch wariantach. A mianowicie chwilówek które są udzielane krótkoterminowo (spłata całości pożyczki następuje w ciągu do 30 dni) i na mniejszą kwotę (najczęściej do 2000 zł) oraz pożyczki długoterminowe. Te ostatnie udzielane są na zbliżonych zasadach jak w bankach, jednak co należy zaznaczyć, na nieco wyższym oprocentowaniu.

Jeśli zainteresowani jesteśmy kwotą 2500 zł możemy skorzystać z ofert takich firm jak np. Asa Kredyt, Rapida Money, Zaplo czy Provident.

Każda firma pożyczkowa umożliwia sprawdzenie kosztów pożyczki jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Dzięki temu możemy poznać koszt pożyczki 2500 zł w kilku różnych firmach jednocześnie w oparciu o ten sam okres spłaty. Dzięki temu mamy możliwość znalezienia pożyczki o najniższych kosztach i z najniższą ratą miesięczną. Wszystko dzięki wykorzystaniu internetu, który umożliwia uzyskanie takiej pożyczki całkowicie bez wychodzenia z domu. Wystarczy że posiadamy dowód osobisty i nie posiadamy zadłużeń wpisanych do baz dłużników.

9 Responses

  1. Materiał z lutego 2013 więc warto nadmienić że pare rzeczy zmieniło się na korzyść pożyczających w przypadku pożyczek pozabankowych jednak dotyczy to wyłącznie osób zaciągających już którąś z rzędu pożyczke w danej firmie.

    Pierwsza opcja pożyczenia 2500 zł to Vivus który taką oferte ma dla klientów którzy wcześniej pożyczyli juz pożyczke w firmie i spłacili ją w terminie. Do tej pory limit wynosił u nich 2000 zł, w ostatnim czasie zwiększony właśnie do 2500 zł.

    Kolejna z firm chwilówkowych w której weźmiemy 2500 zł to OK Money, tyle że w ich przypadku już nie tak łatwo uzyskać taką kwote ponieważ taka kwota jest dostępna dopiero przy zaciąganiu 7 z rzędu pożyczki – trochę więc musimy się natrudzić by taką pożyczke uzyskać.

    No i w obu firmach takie kwoty są pożyczane na 30 dni a więc w tym terminie taką kwote musimy w całości spłacić wraz ze stosowną opłatą ustaloną przez firme pożyczkową. Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty ale wtedy koszt uzyskania pożyczki będzie jeszcze większy.

  2. Faktycznie tak jak pisał NECRON sytacja jest dosyć dynamiczna i to co było miesiąc temu dziś może być nie aktualne. Trzeba poprostu korzystać z porównywarek albo samemu wyszukiwać najlepszej oferty . Jeszce jedną ciekawą kwestię poruszył forumowicz , że całe 2500 zł trzeba oddać za 30 dni ,oczywiście nie licząc odsetek a to już dla nie jednej osoby może być początkiem błędnego koła . Pożyczki na dowód , na PIT myślę iż ten kierunek trzeba by obrać ,bo banki trochę obniżają progi.

  3. To nie jest duża kwota, a zatem mamy na rynku do czynienia z wieloma bankami, które takiej pożyczki udzielą.

  4. Musisz iść po prostu do tych pseudo firm pożyczkowych. Pożyczysz 2500 oddasz za rok 6 tysięcy 🙂 Takie tam jest oprocentowanie

  5. Najlepiej jest pożyczyć w bankach, mamy gwarancję niższego oprocentowania.

  6. Jeśli ktoś ma zamiar wspomniane 2500 zł przeznaczyć na zakupy to najlepiej wziąć kartę kredytową, uzyskać ja dużo łatwiej od kredytu czy pożyczki. W przypadku karty kredytowej Vanquis możemy ją uzyskać nawet z nie najlepszą historią kredytową i możemy otrzymać limit do 2500 zł. Możemy też z takiej karty wypłacić gotówkę z dowolnego bankomatu ale odsetki będą w tym wypadku nieco większe.

  7. Sprawdź ofertę okmoney
    Sam musiałem wziąć chwilówkę, i jak się okazało przy pierwszej pożyczce nie obowiązuje żadna opłata jak i prowizja. Oddałem i po sprawie. Jednak musisz być pewny że w ciągu 30 dni jesteś w stanie spłacić zaciągnięty dług.

  8. Owszem można aktualnie 2500 zł pożyczyć w firmie udzielającej chwilówki ale w żadnej przy pierwszej pożyczce tak wysokiej kwoty nie dostaniemy. W OK Money 2500 dają przy 6 czy 7 pożyczce więc trochę trzeba ich nabrać za im te potrzebne 2500 dostaniemy. Szybciej 2500 dostaniemy w Vivusie czy w Netcredit/Incredit

  9. A nie myślałeś o tym by wziąć mini ratkę w PKO? Czytałam o niej na …. Wydaje mi się, że pożyczając 2500 będziesz miał naprawdę niską ratę. Ja kiedyś pożyczyłam 3000 w pewnym banku i miałam kosmiczne raty. Mini ratka jest jak dla mnie do przyjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *