• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firmy Pozabankowe

Tak, tyle tylko, że po wyznaczonym terminie jeśli nie dojdzie do spłaty naliczają opłaty i procenty więc przestaje obowiązywać termin za darmo.

Odpowiedz

Zgadza się.  Łatwo dostać taką pożyczkę ale 30 dni mija szybko a niestety wiele osób nie potrafi właściwie ocenić swoich możliwości finansowych. Każdy dzień zwłoki potrafi kosztować 15-30zł. Mam znajomą, która poprosiła matkę o uregulowanie za nią raty i ta wpłaciła o 1,50 zł mniej a odsetki dopisali jak za całość. Muszą na czymś zarabiać bo nie byłoby ich stać na reklamę i te "darmowe" usługi.

Do listy zawierającej pożyczki pozabankowe dorzucam Eden Finance - firma oferuje pożyczki gotówkowe do 6 tys zł dla osób w wieku 18-75 lat

Odpowiedz

Osobiście jestem osobą której często nie starcza do ostatniego dnia miesiąca wyżyć z wypłaty, a to dochodzi prezent dla syna na ślubi wydatki stają się coraz większe. Dlatego pożyczki to dobra opcja na wyjście z tych problemów, ale trzeba je brać z głową. Chwilówki ? No co wy ! Tylko pożyczka w 15 minut , to idealna opcja dla każdego z nas... kalkulator kredytowy pozwoli nam dokładnie obliczyć idealne opcje kredytowe. Właśnie ostatnia pożyczki w firmie Aasa Polska jest najlepszą jaką otrzymałem, zero ukrytych kosztów, szybka decyzja, możliwość odroczenia spłaty... rewelacja ! Dzięki niej kupiłem swojej żonie jej wymarzony prezent !

Odpowiedz

Ja tam bym się starał za wszelką cenę nie brać takich rzeczy, ale to wolny kraj i każdy może robić co chce... Odzież i dodatki na specjalne okazje

Odpowiedz

Ja sie boję firm pozabankowych. Trzeba dokładnie zapoznac sie z regulaminem ponieważ może to drogo kosztować.

Odpowiedz

Wiele osob nie czyta tego regulaminu a potem narzekaja na to jaką kiepską pożyczkę wzięli, jakie wysokie koszta itp..... Poza tym mam wrażenie,że większość osób nie rozumie idei pożyczek chwilówek. Jak sama nazwa brzmi to jest to pożyczka na chwilę na krótki okres. W sytuacji kiedy potrzebny jest nam chwilowy zastrzyk kasy, a nie chcemy buać się z formalnościami jakich może wymagać od nas bank.
Polecam 3 duże firmy:
Vivus
Netcredit
Provident

W przypadku pożyczek na krótszy okres mają najkorzystniejsze warunki
http://www.pozyczki-pozabankowe.pl

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat