• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty do biegania

Witam, potrzebuję porządnych butów do biegania, mój staż to trochę ponad roku i przebiegam jak na razie dystans około dziesięciu kilometrów po leśnych ścieżkach. I sądzę ze trzeba zabrać się za jakieś profesjonalne buciki możecie poradzić jakąś dobrą pierwszą profesjonalną parę?

Odpowiedz

Odpowiednie buty do biegania to ważna rzecz, zwłaszcza gdy biegamy codziennie. Trochę się dziwię że niektórzy nie szanują swoich nóg, kupują zwykłe adidasy nie patrząc czy są przeznaczone do biegania czy nie..

Odpowiedz

z 4f masz fajne, a nie są takie drogie jak najki czy ribuki, super się na nodze trzymają i są w miarę wytrzymałe, ja swoje mam rok a porządnie je eksploruję Oczko zerknij tutaj 4f.com.pl/buty_sportowe,327,0.html

Odpowiedz

Polecam poczekać aż w Lidlu się pojawią buty do biegania - kupiłem tam rok temu i naprawdę świetnie się trzymają Uśmiech
kruk długi - polecam

Odpowiedz

słyszałam że dobre buty za niewielkie pieniądze można zakupić w LIDL

Odpowiedz

słyszałam że dobre buty za niewielkie pieniądze można zakupić w sklepie lidl

Odpowiedz

ja kupiłam w lidlu i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz

ja kupiłam w lidlu i jestem bardzo zadowolona, bardzo dobre

Odpowiedz

De facto buty z lidla są tanie i w stosunku do tej ceny naprawdę wygodne, może nie wytrzymują mega długo ale i tak jestem z nich zadowolony

Odpowiedz

Ja używam Kalenji Kapteren CROSSOVER do biegania po lesie idealne i nie odczuwam bólu po dłuższym dystansie. Wygodne i przewiewne więc nogą mniej się męczy, oraz cena niewysoka.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat