Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczki podobne do oferty Providenta

pożyczki podobne do Providenta

Wiele osób ma problem z uzyskaniem pożyczki w banku i to z róznych powodów. Tym najczęstszym jest niska zdolność kredytowa gdy posiadamy niski dochód a przy tym jeszcze spłacamy jakiś kredyt. Tych powodów może być jednak więcej jak choćby negatywna historia kredytowa w BIK, sytuacja gdy tymczasowo straciliśmy pracę czy inne sytuacje finansowe.

Większość z osób które szuka pożyczki z długim okresem spłaty drogą pozabankową najczęściej zgłasza się do Providenta ponieważ to bez wątpienia jest to najstarsza i sprawdzona firma pozabankowa w naszym kraju. Osoby które nie mogą uzyskać gotówki z banku, mają obecnie jednak dosyć szeroki wybór i mogą wybierać spośród firm udzielających pożyczek pozabankowych.

Oferty pożyczki podobne do Providenta

PROVIDENT
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 12 miesięcy lub do 90 tygodni

Zastanawialiśmy się czy wspominać tu o Providencie skoro mamy napisać o podobnych firmach. Powód dla którego to zrobiliśmy powinien być jednak dosyć jasny – na dzień dzisiejszy w Providencie uzyskamy najtańszą pożyczkę drogą pozabankową bynajmniej jeśli mowa o tych z długim okresem spłaty. Warunkiem jest tu jednak wybranie opcji przelew, która jest znacznie tańsza w spłacie od drugiej dostępnej opcji Domowej. Różnica pomiędzy nimi jest taka że w opcji Przelew spłacamy ratę pożyczki sami przelewem, a w opcji domowej to pracownik zgłasza się do nas osobiście po każdą ratę. Obecnie w Providencie możemy też wybrać spłatę rat w cyklu tygodniowym lub miesięcznym.

ZAIMO (obecnie MONEDO)
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Zaimo oferuje pożyczki długoterminowe które możemy uzyskać całkowicie przez internet i bez potrzeby wychodzenia z domu. W większości przypadków nie będzie zatem konieczności przedstawiania żadnych dokumentów które poświadczałyby uzyskiwane przez nas dochody. Uzyskania pożyczki jest zatem możliwe po podaniu danych z dowodu osobistego, weryfikacje danych telefoniczne oraz weryfikacje posiadacza rachunku bankowego.

ZAPLO
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 36 miesięcy

W Zaplo uzyskamy pożyczkę na bardzo zbliżonych zasadach jak u poprzednika, tyle że mamy tu dyspozycji znacznie mniejsze kwoty pożyczek jak również krótszy okres spłaty pożyczki. Potrzebną pożyczkę możemy mieć na naszym koncie jednak bardzo szybko, nawet w przeciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku.

INCREDIT
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Firma zbliżona ofertą do Zaimo i Zaplo, ponieważ udzielają pożyczek całkowicie internetowo i to w ekspresowym tempie. Jako nowy klient możemy pożyczyć nie więcej jak 1500 zł, jednak przy kolejnych pożyczkach możemy już skorzystać z wyższych limitów do 5000 zł. Do uzyskania pożyczki nie będzie konieczne przesyłanie żadnych dokumentów.

HAPI POŻYCZKI
Kwoty pożyczek: do 7 500 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Stosunkowa nowość na rynku pożyczek pozabankowych za którą stoi nie kto inny jak firma Providenta. Hapi Pożyczki to jednak twór całkowicie internetowy a więc umożliwiający zaciągnięcie pożyczki całkowicie internetowo. Pożyczki w tej firmie dostępne są już od 18 lat, pod warunkiem że posiadamy już dowód osobisty i konto w banku.

PROFI CREDIT
Kwoty pożyczek: do 25 000 zł
Okres spłaty: do 36 miesięcy

Firma w której możemy uzyskać najwyższe kwoty pożyczek wśród firm pozabankowych. Wiąże to się jednak z dosyć sporymi kosztami na jakie trzeba się przygotować sięgając po pożyczkę w Profi Credit. W przypadku większych pożyczek z długim okresem spłaty będziemy musieli liczyć się ze spłatą dwu czy nawet trzy krotnie większej kwoty od pożyczonej. Pożyczki są dostępne zarówno dla osób fizycznych jak również prowadzących działalność gospodarczą i rolniczą.

TAKTO FINANSE
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 36 miesięcy

Dosyć ciekawa oferta pożyczek pozabankowych, jednak jak zauważyliśmy dużo trudniej je uzyskać osobom z trudną sytuacją finansową (np. z złą historią w BIK). Koszty pożyczek nie są specjalnie duże w porównaniu do innych ofert firm pozabankowych.

ASA KREDYT
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Oferta skierowana raczej do osób poszukujących małych pożyczek ponieważ w Asa nie pożyczymy kwoty wyższej jak 2000 zł, ale za to z możliwością długiej spłaty. Koszty pożyczek podobnie jak w Takto również dosyć atrakcyjne jak na warunki pozabankowe, jednak również przystawalność pożyczek nie jest za wysoka.

SZALONA POŻYCZKA
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 12 miesięcy

Ostatnią z firm jest pośrednik, pomagający w uzyskaniu pożyczki pozabankowej. Zarówno jeśli potrzebujemy nie dużej gotówki, jak również większej pożyczki pozabankowej, Szalona Pożyczka może nam pomóc w jej uzyskaniu. Najważniejsze to posiadanie ukończonych 18 lat i posiadanie zatrudnienia w chwili ubiegania się o pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *