Chwilówki online Darmowe Pożyczki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczki 1000 zł na 3 miesiące

Znamy przypadki kiedy potrzebujemy nie wielkiej kwoty którą chcielibyśmy szybko uzyskać i szybko spłacić. Najlepiej bez zbędnych pytań i formalności a jeszcze do tego bez wychodzenia z domu. Czy taka opcja jest możliwa? W czasach kiedy konkurencja na rynku finansowym jest tak duża, odpowiemy – tak to możliwe. Dzisiaj zajmiemy się opcją pożyczenia 1000 zł na 3 miesiące w firmach pozabankowych, jako że one mają najmniejsze wymagania względem pożyczkobiorców.

VIVUS – najtańsza i najszybsza opcja

Firma Vivus okazuje się bez wątpienia najtańszą i najszybszą opcją pozyskania takiej pożyczki. Niektórzy zapytają jednak – przecież oni udzielają pożyczek ze spłatą 30-dniową? Owszem, ale dają również możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki z której to opcji możemy skorzystać. Czy najtańsza? Wśród firm pozabankowych tak, jednak znacznie taniej pożyczymy w banku jeśli mamy taką możliwość choć czas oczekiwania w tym wypadku może być nieco dłuższy a i formalności nieco więcej.

Przejdźmy jednak do pożyczenia – nowi klienci Vivusa pierwszą pożyczkę mają za darmo (póki trwa promocja) i spokojnie możemy już na początek pożyczyć kwotę w wysokości 1000 zł. Początkowo pożyczamy ją na okres 30 dni, jednak przed upływem tego terminu dokonujemy przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 30 dni (wpłacając opłatę za przedłużenie). Następnie po upływie kolejnych 30 dni ponownie dokonujemy podobnej operacji, dzięki czemu nasz okres spłaty wydłuża się do 3 miesięcy. Póki możemy skorzystać z aktualnej promocji pożyczki za 0%, za pożyczenie gotówki nie zapłacimy ani złotówki a jedynie za podwójne przedłużenie spłaty.

MONEDO

W przypadku oferty Monedo nie musimy dokonywać żadnych przedłużeń spłaty ponieważ firma w ramach oferty Raty wprowadziła możliwość zaciągnięcia pożyczki na dowolny okres ze spłatą w ratach zarówno miesiąca, kilku miesięcy do maksymalnie 24 miesięcy. Możemy zatem bez większego problemu pożyczyć 1000 zł na okres 3 miesięcy i jeszcze przed zaciągnięciem tej pożyczki poznamy dokładne miesięczne raty pożyczki. Koszt pożyczki tylko nie wiele wyższy od kosztów pożyczki z przedłużeniem w Vivusie. Podobnie też z formalnościami związanymi z uzyskaniem pożyczki które dopniemy całkowicie zdalnie bez konieczności wychodzenia z domu. Co zresztą dotyczy wszystkich przedstawionych dzisiaj ofert pożyczek 1000 zł z krótkim okresem spłaty. Pożyczka Monedo dostępna jest dla osób już od 18 lat, które posiadają dowód osobisty.

NETCREDIT

W przypadku chęci pożyczenia 1000 zł w Netcredit w zasadzie przejdziemy przez podobny proces jak w przypadku Vivusa, z tą różnicą że pożyczka w Netcredit będzie nas kosztować nieco więcej. Samo pożyczenie gotówki w Netcredit dla nowych klientów również jest bezpłatne (w trakcie trwania promocji) i jako nowy klient możemy bez problemu pożyczyć do 1000 zł. Aby z miesiąca zrobiły się trzy miesiące postępujemy podobnie jak w przypadku Vivus. A więc najpierw zaciągnięcie pożyczki na 30 dni a następne przed upłynięciem terminu spłaty przedłużenie terminu o kolejne 30 dni a następnie jeszcze raz. Jak wspomniałem jednak na początku, opcja przedłużenia terminu spłaty w Netcredit jest pod względem kosztów wyższa niż w przypadku wcześniej opisywanego Vivusa.

One Response

  1. Jeszcze inną opcją pożyczenia 1000 zł na taki okres może być karta kredytowa lub pożyczka odnawialna. W obu opcjach spłata pożyczonej kwoty wygląda podobnie i możemy sami zdecydować jak szybko spłacimy pożyczoną kwotę a im szybciej tym lepiej na tym wyjdziemy. Pożyczka odnawialna będzie bardziej opłacalna od wypłaty gotówki karty kredytowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *