Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczka bez sprawdzania BIK

Do BIK czyli Biura Informacji Kredytowej trafiają wszystkie osoby które zaciągnęły pożyczkę lub kredyt już w momencie składania wniosku kredytowego w banku. A więc w praktyce większość osób które trafiły do BIK ma pozytywną historie kredytową, jednak aż ok. 10% negatywną – przyczyną tego najczęściej jest nie terminowa spłaty rat kredytu.

Posiadając negatywną historię kredytową możemy mieć później problem z zaciągnięciem kolejnych pożyczek. W takim przypadku bank najczęściej może nam odmówić udzielenia kredytu, jedynym w tym przypadku rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki w instytucji pozabankowej.

Warto jednak zaznaczyć na samym początku że nie wszystkie firmy tego typu udzielają pożyczek bez sprawdzania historii kredytowej w BIK, niektóre z nich przez wydaniem decyzji o przyznaniu pożyczki sięgają po informacje w Biurze Informacji Kredytowej. My przedstawimy oferty kilku firm które nie sprawdzają historii w BIK…

Pożyczka bez sprawdzania BIK – nasze propozycje

PROFI CREDIT

Firma która w swojej ofercie posiada najwyższą kwotę oferowanych pożyczek a mianowicie do 10 000 zł, minimalna kwota pożyczki to 500 zł. Pożyczki w Profi Credit udzielane są na okres od 6 do 48 miesięcy bez sprawdzania historii kredytowej w BIK. Firma udziela pożyczki osobom zatrudnionym na umowę o prace jak również osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą, emerytom, rencistom oraz rolnikom. Spłata pożyczki odbywa się w ratach miesięcznych za pomocą przelewów bankowych które można opłacać w banku, poczcie bądź też za pomocą przelewów internetowych.

EKSPRES KASA

Firma Ekspres Kasa (Ferratum Poland Sp. z o.o ) udziela pożyczki również osobom posiadającym nie najlepszą historie kredytową w BIK, jednak sprawdzi czy nie znajdujemy się w Krajowym Rejestrze Długów. Mamy możliwość otrzymania pożyczki w kwocie od 100 do 2000 zł, termin spłaty pożyczki to 15, 30 lub 60 dni z możliwością przedłużenia terminu spłaty. Co musimy posiadać to dowód osobisty, konto bankowe założone w jednym z krajowych banków, oraz być w wieku od 21 do 70 lat. Wniosek o pożyczke możemy złożyć przez internet, zostaniemy poproszeni o numer PESEL oraz numer konta bankowego. Pożyczki udzielane są w krótkim czasie, jeszcze tego samego dnia kwota pożyczki może pojawić się na naszym koncie. Jako nowy klient możemy otrzymać do 400 zł.

PROVIDENT

I na sam koniec firma bardzo dobrze znana i w której również mamy szanse na uzyskanie pożyczki bez BIK. Kwoty dla nowych klientów to maksymalnie 5000 zł, dla stałych klientów do 7000 zł. Spłata pożyczek odbywa się w cyklu tygodniowym a więc oznacza to że raty pożyczki będziemy spłacać do tydzień. Obecnie istnieje możliwość spłaty pożyczki na dwa sposoby – u pracownika Providenta który będzie odwiedzał nas co tydzień i u niego będziemy regulować nasze zobowiązania. Można też wybrać opcję Przelew dzięki której sami będziemy mogli spłacać pożyczkę za pomocą przelewów internetowych bądź też opłacania rat w banku lub na poczcie.

RAPIDA MONEY

Kolejną z firm w której dostępna jest pożyczka bez sprawdzania BIK to Rapida Money. Ta firma umożliwia uzyskanie potrzebnych pieniędzy w wielu trudnych sytuacjach, nie tylko wtedy, kiedy nie możemy uzyskać pożyczki za pośrednictwem banków. Szansę na dodatkowy zastrzyk gotówki będą tu miały więc osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki bez sprawdzania w bazach BIK, posiadające zadłużenia w bazach czy nawet zajęcia komornicze. Ich historia kredytowa nie stanowi przeszkód w uzyskaniu dodatkowej pożyczki. Muszę one jednak posiadać osobę, która będzie gwarantem pożyczki. Może to być nasz bliski krewny lub najbliższy przyjaciel. Ważne by posiadał dobrą historię kredytową i miał odpowiednią zdolność kredytową. Z firmą Rapida możemy pożyczyć nawet do 25 000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *